Relacje

Kupujmy wędki, Warriors o krok od Finałów

22 maj 2017r. dodane przez Paweł Ostrowski

Kupujmy wędki, Warriors o krok od Finałów

San Antonio zaczęli mecz będąc ogromnym underdogiem, ale nic w przyrodzie nie dzieje się bez powodu. Bez Kawhi Leonarda, który został wykluczony z udziału w tym meczu na kilka godzin przed jego rozpoczęciem, było wiadomo, że Spurs zrobią wszystko by urwać Game3 i czekać na powrót Leonarda na G4. Cały plan można już wrzucić do kosza.

GOLDEN STATE 120, SAN ANTONIO 108

Zaza Pachulia był także poza grą, ale czym to jest przy stracie Leonarda.. Jak wygląda to życie..

Kawhi był liderem Spurs w minutach na parkiecie, punktach, zbiórkach, asystach i przechwytach i był najlepszym obrońcą jakiego klub z Teksasu posiada, jeden z TOP3 ludzi nominowanych do nagród MVP i DPOY...

To cholernie nie fair. Od zawsze droga po mistrzostwo to w dużej części udział kontuzji twoich gwiazd, Spurs po prostu stracili swój arsenał tracąc Tony Parkera, Kawhi Leonarda i po kilku niezłych minutach w Game3 także Davida Lee... To nie fair, NBA.

Cavs i Warriors dojdą do Finałów NBA bez porażki (Isaiah Thomas zakończył także swoje zmagania w tym roku).

Bo skoro Pop wystrzela informacje, że nie wypuszcza Leonarda do gry w Game3 to wypuszczenie go do gry w Game4 byłoby po prostu dziwne. To nie jest tego warte. 

W meczu... przepiękne 18 minut gry Manu Ginobiliego, prawdopodobnie odchodzącego na emeryturę po tym sezonie. Cieszyłem się każdą z nich dziś, a były one en-fuego. 21 punktów, najwięcej w drużynie, 7-9 gry, granie między jajami Davida Westa w wieku 39 lat...

W meczu, gdzie zaczyna Ci brakować ludzi grasz swoimi wszystkimi ludźmi, no i tak - Simmons, Anderson, Murray, Bertans, Gasol grali przeciwko Durantowi, Thompsonowi, Curry'emu i Greenowi. Była walka? Była. Grali swoim serduchem? Grali. 

Jeśli jeszcze pomyślimy, że groszowy gracz, brzydkie kaczątko Jonathon Simmons zamieni się tego lata w obrzydliwie bogatego przez Knicks albo Nets gracza to jest mi jeszcze smutniej. Zasłużył gość na każdego dolara, jakiego mu zaproponują drużyny w lecie, ale pieniądz zaproponowany przez San Antonio będzie na 90% za niskim i stracimy gościa, o jakiego Becky Hammon walczyła dwa lata. Stracimy gracza, którego atletyzm w San Antonio byłby uwielbiany na lata.

Warriors, obyście dostali znów po dupie w Finałach.

Dobranoc drodzy kibice San Antonio Spurs.